Állásajánlat - Délnyugat Magyarország

Területi képviselő feladatok ellátására számlaképes munkatársat keresünk

Délnyugat Magyarország területére

Feladatok:

  • potenciális partnerek felkutatása, a velük való kapcsolat kiépítése
  • meglévő partnerekkel való kapcsolattartás
  • a cég termékeinek értékesítése
  • partnerek rendeléseinek fogadása, kezelése
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció teljes ellátása
  • partnerek rendszeres látogatása

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség
  • területi képviselői pozícióban legalább 1 év tapasztalat
  • jó kommunikációs, kapcsolatteremtő, problémamegoldó képesség
  • eredmény orientált, motiválható személyiség
  • önállóság, megbízhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • internet hozzáférés
  • számlaképesség
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • saját gépkocsi

Előnyt jelent:
vadász-, horgász-, egyéb szabadidős tevékenységgel összefüggő termékek piacának ismerete

A termékekről itt talál további információt: vadasz.fontium.hu

Amit kínálunk:

  • teljesítmény alapú, versenyképes jövedelem
  • rugalmas munkaidő
  • dinamikus, fiatalos csapat
  • versenyképes, jól eladható termék

Munkavégzés helye:
Zala, Somogy, Baranya, Tolna megye

Ha szívesen dolgozna önállóságot, kreativitást igénylő, eredményorientált érdekeltségi rendszerben és hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje bemutatkozó leveléhez csatolt fényképes szakmai önéletrajzát a lenti e-mail címre.

kepviselo@fontium.hu